Про нас

Підприємство ТОВ «Сервіс-Юніон» спеціалізується на наданні різних послуг металообробки, а також послуг обробки пластиків і деревини. Накопичений досвід співробітників за час роботи на «титанів» харківської промисловості – заводах Харпластмас і Гідропривод, а також вищу технічну освіту керівництва компанії, отримане в Національному аерокосмічному університеті (ХАІ) дозволило створити організацію з висококваліфікованих інженерів, проектувальників, слюсарів та монтажників. Широкий спектр послуг починаючи від виготовлення простих листових деталей з металу і пластика – до проектування пресформ для лиття під тиском, охоплює більшість галузей промисловості і побутових потреб.

Наша історія почалася в 2005 році, коли студенти ХАІ (майбутнє керівництво Сервіс-Юніон) влаштувалися на завод Харпластмасс учнями операторів верстатів ЧПУ, де отримали ази проектування пресформ для лиття під тиском на термопластавтоматах. Знання CAD / CAM систем, отримані у ВНЗ, допомогли інженерам швидко влитися в колектив, і стати в майбутньому повноцінними програмістами верстатів ЧПУ фрезерної групи. Далі був завод Гідропривід, який доповнив прогалини в знанні верстатів ЧПУ токарної групи. Кілька років в суднобудівній сфері (проектування катерів, човнів і катамаранів) та отримання дозвільної документації в Регістрі судноплавства України, дозволяють нашим інженерам не боятися бюрократичних моментів з отриманням Сертифікатів та іншої документації на виріб і успішне проходження всіх державних комісій та випробувань на воді.

В цілому знання і практика дозволяють нам вирішувати завдання різної складності, приймати оптимальні та раціональні рішення при виготовленні деталей і вузлів за технічним завданням клієнта, не “винаходячи велосипед». Верстатний парк нашої компанії перекриває значну частину робіт, а ті роботи, які наше обладнання не дозволяє зробити – ми розміщуємо на виробництвах партнерів. Ми намагаємося надавати послугу «під ключ», беремо на себе всі питання проектування і підбору оптимального способу виготовлення і обробки, робимо її своїми силами або знаходимо відповідного виконавця.

Для більшості відділів постачання підприємств існує проблема – де знайти виконавця тієї чи іншої деталі. І часто буває так, що вони замовляють лазерну різку в одному місці, фрезерування в іншому, а токарні роботи в третьому. Це створює труднощі пошуку для постачальників, збільшує витрати на логістику, та й збірка потім деталей від різних виконавців може викликати деякі питання. Саме для того, щоб вирішити ці питання відразу через одного виконавця було створено наше підприємство Сервіс Юніон. Ми беремо на себе всі питання по обробці матеріалів, озвучуємо реальні терміни виготовлення, і надаємо послуги доставки готових виробів до вас на виробництво або за допомогою транспортних компаній у ваше місто. Окремим напрямком нашої діяльності є продаж різних матеріалів та інструментів для промисловості і побутових потреб. Тільки у нас ви можете купити те, з чого зробити, чим зробити або замовити послугу, щоб ми це зробили.