Поликарбонат

Полікарбонат – термопластичний матеріал, що отримується з вугільної кислоти й фенолу. Міцний прозорий (або з фарбувальними добавками) полімер, найчастіше використовується в будівництві, промисловості й дизайні: світлопроникні покрівлі теплиць, вікна, навіси, огорожа від шуму, захисні екрани, рекламні елементи, виробництво оптичних дисків.

Щільність 1,2 г/см3, твердість 110 МПа (по Брінеллю Н30), міцність на розрив не менше 70 МПа. Обробка – фрезерування полікарбонату на ЧПУ.

Випускається у вигляді монолітних листів або стільникових панелей.

 

Різновиди полікарбонату, виробництво

Монолітний полікарбонат маркується ЛПК з літерними та цифровими індексами, які позначають захист від УФ-випромінювання й багатошаровість, наприклад, ЛПК-П-UV-2 – прозорий 2-шаровий із захистом від ультрафіолету.

Стільниковий полікарбонат – СПК, так само з літерними індексами UV, FR (стійкість до горіння).

В Україні полікарбонат виробляється на заводі «Тагол», також на ринку представлені білоруські марки Сотек і ТітанПласт, російський «Пластилюкс» з рядом Sunnex, Polynex, і китайська продукція.

Розміри

Полікарбонат монолітний поставляється в стандартному форматі 1250х2050х1 мм або 2050х3050 мм з рядом товщини від 1,5 до 12 мм. Уточнюйте наявність у менеджера.

У компанії «Сервіс Юніон» ви можете купити полікарбонат листовий монолітний і стільниковий. Поставляємо цілими листами, ріжемо на замовлення. Також у нас постійно в наявності обрізки полікарбонату. Доставка по Україні перевізниками.